Dames 1 van DES speelde thuis een onvervalste derby tegen Drunen. De bezoekers begonnen fel, maar na 10 minuten pakte DES het initiatief en liep voor de rust al uit naar 4-0. Gelet op de ranglijst in klasse 2D niet zo vreemd, maar de koploper uit Kaatsheuvel laat het na de winterstop toch telkens weer zien.
In het tweede bedrijf probeerde Drunen vooral om de schade verder te beperken en het duurde dan ook even voordat DES het net weer wist te vinden. Toch stond uiteindelijk de score op 7-0 en daarmee hield het team van coach Joep van de Coelen ook nog eens voor de derde keer op rij ‘de nul’.
Heren 1 ging op bezoek bij Heeze, een ploeg die weliswaar iets boven DES staat op de ranglijst, maar in eigen huis werd er met 5-1 gewonnen. Ook vandaag was DES de bovenliggende partij met een 0-2 overwinning. Hiermee stijgt de ploeg naar een knappe zesde plaats.
Het Lentefeest bij DES zondagmiddag kreeg met deze resultaten een extra feestelijk tintje.