Joey Verhoeven nieuwe hoofdtrainer Blauw Wit ’81

25 jan 2017, 17:18Sport
img 8012a
Blauw Wit '81
Op dinsdag 17 januari is het contract getekend met de nieuwe hoofdtrainer voor het 1e elftal van Blauw Wit '81 voor de komende seizoenen. Het is een 2-jarig contract met een optie voor verlenging voor één jaar.
Momenteel is Joey Verhoeven voor ‘t derde jaar hoofdtrainer van UVV ’40 in Ulvenhout. Dat uitkomt in de 4e klasse C. Daar heeft hij het als jonge trainer (leeftijd nu 36 jaar) goed gedaan. In het 1e jaar gepromoveerd naar de 4e klasse en dit seizoen een periodetitel gepakt.
De doelstelling voor Joey bij Blauw Wit '81 is het komend seizoen (en seizoenen erop) uit deze groep spelers het maximale eruit proberen te gaan halen, fysiek en tactisch 'stappen' vooruit maken en als groep en vereniging vooruitgang boeken (ook in de jeugd, en dus het beleid van de club) om zodoende binnen drie jaar een goede derde klasser te zijn als vereniging.
Dit betekend dus dat Blauw Wit ’81 op het einde van dit seizoen na 4 seizoenen afscheid neemt van de huidige hoofdtrainer Toon Stokkermans, die het 1e elftal in een paar lastige seizoenen met een kleine selectie knap in de 4e klasse heeft weten te houden. En het nu zeer goed doet met de inbreng van de aanstormende jeugdspelers, waardoor Blauw Wit ‘81 nog kans maakt op de nacompetitie. En de kans is dan aanwezig dat dit tegen UVV ‘40 zal zijn. Toon gaat niet naar een andere club, maar neemt een sabbatical.
loading

Loading articles...

Loading