Zwaar beschadigde auto zonder bestuurder aangetroffen in Waalwijk

16 aug , 15:15 112
Naamloos
© Politie Waalwijk-Loon op Zand

WAALWIJK – In de nacht van vrijdag op zaterdag is op de Villa Dotterbloem in Waalwijk een zwaar beschadigd voertuig aangetroffen. De bestuurder was na het ongeval gevlucht.

Agenten troffen de auto in gehavende staat aan en zochten in de directe omgeving naar de inzittenden, maar zonder resultaat. Opvallend detail was dat de achterste kentekenplaat ontbrak en was meegenomen.

Onderzoek door politie

De politie wist inmiddels te achterhalen wie de eigenaar van de auto is. Uit controle bleek dat het voertuig niet als gestolen geregistreerd staat. Het wrak is door een bergingsbedrijf afgevoerd. Ter plaatse heeft de politie onderzoek verricht naar de toedracht van het incident.

Contact met eigenaar

Volgens de politie zal er contact worden opgenomen met de eigenaar van het voertuig. Wat er precies is gebeurd en waarom de bestuurder de auto in deze staat heeft achtergelaten, is nog niet duidelijk.

Bron: Brabants Dagblad / Instagram Politie Langstraat