KAATSHEUVEL - VC Condor Dames 1 heeft donderdagavond 2 april het kampioenschap veiliggesteld. De ploeg won met 4-0 van Phoenix en stelde daarmee definitief de titel veilig. Door deze overwinning kan de nummer 2 in de poule hen niet meer inhalen.
Beslissende avond
Enkele weken geleden leek het seizoen voor VC Condor Dames 1 nog onzeker. De ploeg gaf echter niet op en bleef strijden voor iedere kans. Dat harde werken betaalde zich uit met een overtuigende overwinning op Phoenix.
De wedstrijd eindigde in een 4-0 zege. In de laatste set werd het nog spannend. Uiteindelijk trok VC Condor met 23-25 aan het langste eind en viel alles op zijn plek.
Titel binnen
Door de winst is VC Condor Dames 1 niet meer in te halen. Daarmee is het kampioenschap officieel een feit. Het team beloont zichzelf met de titel na een sterke eindsprint in de competitie.
De speelsters hebben laten zien dat ze op de beslissende momenten presteren. Dat maakt het kampioenschap extra verdiend.
Op naar de promotie/degradatie wedstrijden
Na het kampioensfeest richt VC Condor zich op de volgende uitdaging. Op vrijdag 18 april staan de PD-wedstrijden op het programma.
Met het kampioenschap op zak reist de ploeg met vertrouwen af naar deze belangrijke wedstrijden, waarin promotie op het spel staat.