Rob de Groot benoemd tot algemeen directeur RKC Waalwijk

27 aug , 8:38Sport
WhatsApp Image 2026-08-25 at 14.35.23
© RKC Waalwijk
WAALWIJK – RKC Waalwijk heeft Rob de Groot benoemd tot algemeen directeur. De geboren en getogen Waalwijker is sinds 2022 werkzaam bij de club als commercieel directeur en vormt voortaan samen met technisch directeur Bernard Schuiteman de tweekoppige directie.
De Groot was de afgelopen jaren binnen RKC verantwoordelijk voor onder meer commercie, marketing, communicatie, ticketing, horeca en evenementen. Daarnaast raakte hij steeds intensiever betrokken bij strategische vraagstukken binnen de club.
Voorzitter van de Raad van Commissarissen Peter Konijnenburg is blij dat RKC de opvolging binnen de eigen organisatie heeft kunnen vinden. Volgens hem heeft De Groot zich sinds zijn komst sterk ontwikkeld en laten zien dat hij verantwoordelijkheid pakt, de club goed kent en mensen weet te verbinden.
Voor De Groot zelf is de benoeming bijzonder. “Als geboren en getogen Waalwijker voelt dit extra speciaal. Ik ben ontzettend blij en vereerd met het vertrouwen dat de club in mij uitspreekt.”
Hij noemt de stap tegelijkertijd natuurlijk. De Groot zegt de club, medewerkers, supporters en partners inmiddels goed te kennen. Vanuit zijn nieuwe functie wil hij samen met de organisatie verder bouwen op de kracht van RKC.
Door de benoeming bestaat de directie voortaan uit algemeen directeur Rob de Groot en technisch directeur Bernard Schuiteman. Binnen de commerciële organisatie komt daardoor ruimte voor een commercieel manager. RKC Waalwijk start binnenkort met de zoektocht naar een geschikte kandidaat.
Dit vind ik voor jouw site sterker dan het persbericht volledig door AI te laten herschrijven. We hebben de feiten en formuleringen die al goed waren behouden, maar bijvoorbeeld het zeer lange citaat van Konijnenburg teruggebracht tot de essentie. In het origineel beslaat dat citaat bijna de helft van het eerste gedeelte.
loading

Loading articles...

Loading