Hardrockband Phoenix 'rocked our balls off' in Crossroads

22 jan 2017, 19:22Nieuws
dsc 4887
Loonopzand.nieuws.nl Eigengeraaid
Op zaterdag 22 januari vond in Crossroads te Kaatsheuvel de tweede live-avond van dit jaar plaats. In de eerste week van januari stond de zaal helemaal vol voor Present Danger welke het spits af beet met een akoestisch optreden. Dit keer was het de beurt aan Phoenix met een geweldige setlist vol lekker stevige ouderwetse rockclassics.
De band zette knallend in met Doctor Doctor om dit vervolgens nog even aan te zetten met een goede cover van het nummer Paranoid. Daar waar het publiek zich bij aanvang nog veilig op een kruk aan de andere kant van de bar vermaakte, kwam dit volk al bij het derde nummer Out in the Fields gestaag naar voren om daar niet meer weg te gaan. Een feest der herkenning was het. Na zo'n 16 nummers gespeeld te hebben werd met Thunderstruck de pauze ingeluid.
Gelukkig duurde de pauze niet te lang en liet drummer Jordy Zoethout met een goede intro weten dat het tijd was voor 'Armed and ready'. Alle lof voor gitaristen Jim Servaes en Guus Linneman en bassist Marc Verschuren. Zij zijn zo lekker op elkaar ingespeeld dat het een lust voor ogen en oren is, genieten! Ook zanger Pieter Vogels mag een groot talent genoemd worden. Van de lage noten in Ace of Spades tot hoge en nog hogere uithalen in Run to the hills hij pakt ze allemaal. Prachtige stem en een super bereik.
Mocht je dit optreden gemist hebben en nu denken daar had ik wel bij willen zijn? Niet getreurd. De band en de organisatie van Crossroads vonden het zo leuk, gezellig en goed dat besloten is dat de band volgend jaar gewoon weer terug komt. Hou ons dus in de gaten!
loading

Loading articles...

Loading