SPRANG-CAPELLE – Met het warme weer in aantocht opent zwembad Zidewinde dit weekend de deuren voor recreatief zwemmen. Bezoekers zijn van vrijdag 22 mei tot en met maandag 25 mei welkom om een frisse duik te nemen en te genieten van het zonnige voorjaarsweer.
Het zwembad aan de Julianalaan in Sprang-Capelle opent dagelijks van 13.00 tot 18.00 uur. De ligweide is grotendeels beschikbaar voor bezoekers. Delen die nog niet gebruikt kunnen worden, zijn tijdelijk afgezet. Daarmee ligt alles klaar voor een gezellig en ontspannen zwemweekend voor jong en oud.
Zwemweekend in Sprang-Capelle
Met temperaturen die flink oplopen, verwacht Zidewinde veel bezoekers tijdens het lange weekend. Recreatief zwemmen biedt inwoners uit Sprang-Capelle, Waalwijk en omgeving de mogelijkheid om verkoeling te zoeken dichtbij huis.
Naast het zwembad is ook de ligweide geopend, zodat bezoekers tussendoor kunnen ontspannen in de zon. Volgens Zidewinde staat alles in het teken van een veilig en plezierig zwemweekend.
Tickets online verkrijgbaar
Tickets en aanvullende informatie over openingstijden en regels zijn beschikbaar via de website van Zidewinde.
📲 Volg voortaan ook het WhatsApp kanaal van Waalwijk.nieuws.nl voor het laatste lokale nieuws, incidenten, evenementen en updates uit de regio!