WAALWIJK – Op maandag 4 augustus heeft de politie een 55-jarige man uit de gemeente Oirschot aangehouden in verband met de diefstal van drie schapen. De dieren zijn aangetroffen in goede gezondheid en keren terug naar hun rechtmatige eigenaar.
De politie kwam de verdachte op het spoor na onderzoek naar de vermissing van de schapen. Maandag werd de man aangehouden en voor verhoor meegenomen. De drie gestolen schapen zijn veilig teruggevonden en maken het goed.
De eigenaar van de schapen is door de politie op de hoogte gebracht. De dieren zijn inmiddels onderweg naar hun vertrouwde omgeving. De aanhouding heeft voor opluchting gezorgd bij zowel de eigenaar als omwonenden die de vermissing hadden opgemerkt.
De verdachte zit vast en wordt verhoord. De politie onderzoekt nog hoe de diefstal precies heeft kunnen plaatsvinden en of de man betrokken is bij andere soortgelijke incidenten.