Beginnend bestuurder raakt rijbewijs kwijt na 186 km/u op Midden-Brabantweg

11 jun , 7:25112
722302773_1460761052751776_1226729354813197698_n
KAATSHEUVEL - Een beginnend bestuurder is in de nacht van dinsdag op woensdag zijn rijbewijs kwijtgeraakt na een forse snelheidsovertreding op de Midden-Brabantweg ter hoogte van Kaatsheuvel. Agenten maten een gecorrigeerde snelheid van 186 kilometer per uur, terwijl daar 100 kilometer per uur is toegestaan.

Hoge snelheid valt op

De bestuurder viel op bij agenten die achter hem reden. Nog voordat zij hem een stopteken konden geven, verhoogde de automobilist zijn snelheid. De politie volgde het voertuig en stelde uiteindelijk de hoge snelheid vast.

Staande gehouden in Sprang-Capelle

De agenten hielden de bestuurder later alsnog staande in Sprang-Capelle. Vanwege de forse overschrijding is het rijbewijs direct ingevorderd.
Daarnaast meldt de politie de bestuurder aan bij het CBR voor een Educatieve Maatregel Gedrag. De officier van justitie neemt een beslissing over de termijn waarop de bestuurder zijn rijbewijs eventueel terugkrijgt.
loading

Loading articles...

Loading