Wereldgemeente Loon op Zand en Samen werken aan de Wijk overleggen al enige tijd over het planten van eetbaar groen in de wijken in de vorm van fruitbomen of –struiken en notenbomen. Dit uiteraard in samenspraak met de buurtbewoners. Mensen kunnen dan fruit plukken in eigen buurt en tegelijk wordt gewerkt aan de vergroening van onze gemeente.
Appel- en perenbomen bij De Rode Loper in Kaatsheuvel
Een eerste stap hiervoor wordt nu gezet op Boomfeestdag, woensdag 22 maart, dan worden fruitbomen geplant bij De Rode Loper aan het Paulus Potterplein in Kaatsheuvel. ’s Middags om 14.00 uur zullen de kinderen van Buitenschoolse Opvang van Mikz helpen om de boom in hun tuintje te planten. Ook aan de zijde van OBS Den Bussel worden fruitbomen geplant.
Het plan is om stap voor stap meerdere plukfruit locaties aan te leggen door de drie dorpen heen. Heeft u een suggestie voor een geschikte plaats voor plukfruit, laat het weten via
[email protected] of via de
facebookpagina Fruit uit eigen dorp.