KAATSHEUVEL – Zondagmorgen rond 07.30 uur is op vakantiepark Bosrijk van de Efteling in Kaatsheuvel een persoon overleden. Het slachtoffer werd liggend aangetroffen op het terras van een vakantiewoning op het park.
Na de melding rukten de hulpdiensten groots uit. Twee ambulances en een traumahelikopter kwamen ter plaatse. De traumahelikopter landde in de directe omgeving van het vakantiepark. Hulpverleners zijn direct gestart met een langdurige reanimatie, waarbij ook het traumateam ondersteuning verleende.
Ondanks de inzet van alle betrokken hulpdiensten mocht de reanimatie niet meer baten. De persoon overleed ter plaatse.
De politie was met meerdere eenheden aanwezig en is een onderzoek gestart naar de toedracht van het overlijden. Om de hulpdiensten snel toegang tot het park te geven, is bij de uitgang van Bosrijk een slagboom gedemonteerd.
Over de identiteit van de overleden persoon is op dit moment nog niets bekendgemaakt. Ook over de oorzaak van het overlijden kan de politie nog geen nadere informatie verstrekken. Het onderzoek op het vakantiepark is in de loop van de ochtend afgerond.