SODA: Een carnavalsfeest voor jongeren

01 feb 2024, 9:38 Nieuws
1000035638
SODA

KAATSHEUVEL - Ben je tussen de 13 en 16 jaar oud en dol op Carnaval? Hou je van gezelligheid en dansen in de polonaise, maar ben je nog te jong voor de kroeg? Dan is dit jouw kans om een geweldige avond te beleven met leeftijdsgenoten!

Even voorstellen: Wij zijn Stan, Lilly, Diede en Rosa van SODA Kaatsheuvel. We zijn te oud voor kindercarnaval, maar te jong voor de kroeg. Dus besloten we zelf iets te organiseren, met hulp van SOT en R-newt. Zo ontstond SODA.

We kregen de vrijheid om de avond in te vullen, terwijl de begeleiding de rest regelde, zoals regels en afspraken, en vrijwilligers die tijdens het feest een oogje in het zeil houden.

Natuurlijk zijn er duidelijke regels, waar streng op wordt toegezien. Na 22.00 uur is er geen toegang meer en mag niemand naar buiten tijdens het feest. ID's worden gecontroleerd, alcohol en rookwaar zijn verboden (NIX18), en iedereen moet verkleed komen.

Het klinkt misschien streng, maar we doen er alles aan om er een geweldig feest van te maken.

Op 9 februari van 20:30 tot 00:00 uur is het zover, bij Anton. We hebben onze eigen ingang, tent, toiletten, muziek en vrijwilligers. Het feest is exclusief voor jongeren van 13 tot 16 jaar, zodat we niet tussen de volwassenen belanden. We hebben al artiesten geboekt, zoals Noise Cartel, DJ TAHVO, bekend van Fairytale, en onze vrienden van Buren van de Brandweer. Misschien komt zelfs de prins en zijn kwartet langs! Met zo'n line-up wordt het zeker een fantastisch feest!

Wil je nog tickets kopen? Dat kan via onze Instagram @soda_kaatsheuvel , scan de QR-code en bestel je tickets. Voor meer informatie en updates kun je ook terecht op onze Instagram, de website en social media van SOT.

Heb je nog vragen? Neem dan snel contact met ons op via [email protected] of 06-51837053.

Tot dan!

Alaaf,

Soda

1000036318