Reünieavond 't Satte Erremenieke op zaterdag 21 juni

18 jun , 15:46 Nieuws
img 20250618 wa0002
© Blaaskapel 't Satte Erremenieke

KAATSHEUVEL – Zaterdagavond 21 juni 2025 is het eindelijk zover: de grote reünieavond van blaaskapel ’t Satte Erremenieke in de theaterzaal van Het Klavier. Een avond vol muziek, herinneringen en gezelligheid – helemaal in carnavalssfeer!

De feestavond wordt opgeluisterd met optredens van diverse gastorkesten én een DJ die zorgt voor feeststemming tot in de late uurtjes. Natuurlijk ontbreekt ook blaaskapel ’t Satte Erremenieke zelf niet op het podium.

Met of zonder kaartje?

✔️ Heb jij al een kaartje? Loop dan tijdens de avond even langs Danny van Driel. Je ontvangt daar een muntje voor een gratis drankje én een leuk aandenken aan deze bijzondere avond.

❌ Geen kaartje? Geen probleem, ook dan ben je van harte welkom! Je mist alleen het drankje en het presentje.

Praktische info:

  • 📅 Wanneer: Zaterdag 21 juni 2025
  • 📍 Locatie: Theaterzaal Het Klavier, Anton Pieckplein 1, Kaatsheuvel
  • 🕢 Zaal open: 19.30 uur
  • 🎺 Aanvang programma: 20.00 uur

Kom gezellig langs, haal herinneringen op met oude bekenden en geniet van een avond vol muziek, sfeer en plezier!