Pand Berndijksestraat maakt plaats voor wooncomplex Bernstaete met 11 luxe appartementen

01 mei 2021, 9:40 Nieuws
20210430 110827 picsay
FPMB

KAATSHEUVEL - De sloopwerkzaamheden van het bekende witte pand van voormalig partyservice en cateringbedrijf Mari van der Velden zijn deze week van start gegaan. Het pand op de kop van de Berndijksestraat maakt plaats voor het nieuwe wooncomplex Bernstaete.

In overleg met de buurt worden er drie extra parkeerplaatsen aangelegd in de directe omgeving en is besloten om de ondergrondse containers te verplaatsen naar het parkeerterreintje aan het Frederik Hendrikpark.

Makelaar Woonkenners in Kaatsheuvel verwacht dat de eerste woningen in Bernstaete medio 2022 gereed zijn. In het L-vormige woongebouw komen vier appartementen op de begane grond, ook vier op de eerste verdieping en drie op de bovenste etage.

[caption id="attachment_73751" align="alignnone" width="977"]

pand
Impressie vooraanzicht nieuw appartementengebouw Bernstaete (credits: Woonkenners)