KAATSHEUVEL – De Gildenbond staat vrijdag 4 september volledig in het teken van muziek uit de jaren 90 en 00. Tijdens het Muziekcafé klinken tussen 20.00 en 00.00 uur bekende pop-, dance- en rockhits uit beide decennia. De toegang is gratis.
Bezoekers maken tijdens de avond een muzikale reis langs nummers die voor velen direct herkenbaar zijn. Op het programma staat een brede mix van muziek, van dansbare klassiekers tot bekende meezingers en guilty pleasures.
Twee decennia vol hits
De jaren 90 en 00 brachten talloze artiesten en grote hits voort. Tijdens het Muziekcafé komt muziek voorbij van onder anderen Michael Jackson, Coldplay, The Script, Alicia Keys en Justin Bieber.
Daarmee richt de avond zich niet alleen op bezoekers die graag de dansvloer opzoeken. Ook wie gezellig met vrienden wil bijpraten en onder het genot van een drankje herinneringen aan de muziek van toen wil ophalen, is welkom.
Passende kleding
Om de sfeer van beide decennia extra terug te brengen, nodigt de organisatie bezoekers uit om eventueel in een outfit uit de jaren '90 of '00 te komen. Denk bijvoorbeeld aan denim, kleurrijke trainingspakken, opvallende accessoires of andere kledingstijlen die kenmerkend waren voor die periode.
Een passende outfit is uiteraard niet verplicht. Het belangrijkste doel van het Muziekcafé is samen genieten van bekende muziek en een gezellige avond in De Gildenbond.
Gratis toegankelijk
Het Muziekcafé vindt vrijdag 4 september plaats in De Gildenbond in Kaatsheuvel. De avond begint om 20.00 uur en eindigt om 00.00 uur. De entree is gratis en vooraf aanmelden is niet nodig.
Het evenement biedt daarmee vier uur lang muziek uit twee decennia die bij veel bezoekers ongetwijfeld de nodige herinneringen oproept.