Voor het patronaatsgebouw in Kaatsheuvel staat een grote kerstboom waarin mensen hun persoonlijke wensen kunnen hangen. Zaterdagmiddag was iedereen van harte welkom om een hart of een ster te maken om deze vervolgens in de kerstboom te hangen.
De sterren en harten in de kerstboom zijn een eerbetoon aan bijzondere mensen. Mannen, vrouwen en kinderen die het verdienen om in het licht te worden gezet. Bijvoorbeeld omdat je hem of haar zo mist, hij of zij veel voor je betekent of omdat die persoon extra steun verdient.
Duo Lieve Liedjes, bestaande uit zangeres Daniëlle Lous en gitarist Harry Hendriks, zorgde voor gezellige kerstmuziek.
Het is ook mogelijk om na vandaag een eerbetoon te brengen. Iedereen kan tot Nieuwjaar een ster of hart in de kerstboom voor het patronaatsgebouw komen hangen. Het adres is Hoofdstraat 32 in Kaatsheuvel.