De Gildenbond in Kaatsheuvel zoekt versterking voor bestuur

21 sep , 11:51Nieuws
gildenbond
© De Gildenbond
KAATSHEUVEL – De Gildenbond in Kaatsheuvel wil het bestuur versterken en zoekt een nieuwe bestuurder die zich gaat richten op het gebouw, onderhoud en beheerstaken. De sociaal-culturele voorziening zoekt hiervoor iemand met technische, bedrijfsmatige, organisatorische of bestuurlijke ervaring.
De nieuwe bestuurder houdt zich op bestuurlijk niveau bezig met alles wat rond het gebouw en het onderhoud speelt. Daarbij werkt deze persoon nauw samen met de beheerders van De Gildenbond.

Overzicht houden en afstemmen

De functie draait vooral om het houden van overzicht en het maken van goede afspraken. Samen met de beheerders bespreekt de bestuurder wensen, verbeterpunten, onderhoudswerkzaamheden en andere zaken die aandacht vragen.
Vervolgens vindt afstemming plaats met het bestuur en, wanneer dat nodig is, met externe deskundigen en bedrijven. Ook toekomstige ontwikkelingen rond het gebouw en het beheer komen binnen het bestuur aan bod.

Zelf klussen is niet nodig

Voor de bestuursfunctie hoeft iemand niet zelf technische werkzaamheden of onderhoud uit te voeren. De Gildenbond zoekt vooral een betrokken persoon die verantwoordelijkheid neemt, overzicht houdt en goed samenwerkt.
De nieuwe bestuurder vormt daarbij de verbinding tussen de beheerders, het bestuur en externe partijen. Technische kennis is welkom, maar ook bedrijfsmatige, organisatorische of bestuurlijke ervaring sluit aan bij de functie.
Belangstellenden die hun ervaring willen inzetten voor een belangrijke sociaal-culturele voorziening in Kaatsheuvel kunnen vrijblijvend kennismaken met het bestuur van Stichting Gildenbond. Meer informatie is verkrijgbaar via [email protected]. In de ochtend kan ook telefonisch contact worden opgenomen met een van de beheerders via 0416-272226.
loading

Loading articles...

Loading