A59 dit weekend dicht tussen Heusden en Waalwijk

15 apr , 11:51Nieuws
a59 wegafsluiting
Credits: Gemeente Waalwijk
WAALWIJK - Rijkswaterstaat sluit het komende weekend een deel van de A59 af tussen Heusden en Waalwijk. De afsluiting geldt in de richting van Rotterdam en Breda van vrijdag 17 april om 21.00 uur tot maandag 20 april om 05.00 uur. Weggebruikers moeten in die periode rekening houden met extra reistijd die kan oplopen tot een half uur.

Afsluiting in één richting

De werkzaamheden vinden plaats op de A59 tussen Heusden en Waalwijk in de richting van Rotterdam en Breda. Ook de op- en afritten die op dit traject liggen, gaan tijdelijk dicht. Verkeer dat gebruikmaakt van deze route, krijgt te maken met omleidingen en extra drukte op omliggende wegen.

Omleidingen via A2, A15 en A58

Rijkswaterstaat leidt verkeer richting Oosterhout en Gorinchem om via de A2 en de A15. Verkeer met bestemming Breda volgt een alternatieve route via de A2, N65/A65 en A58. Voor lokaal verkeer komen ter plaatse omleidingsroutes beschikbaar. Langs de weg verschijnen gele borden die de aangepaste routes aangeven.

Rekening houden met vertraging

Automobilisten en vrachtverkeer krijgen het advies om hun reis goed voor te bereiden en extra reistijd in te plannen. Door de afsluiting kan de vertraging oplopen tot maximaal 30 minuten. Vooral tijdens drukke momenten in het weekend kan de hinder merkbaar zijn.
De tijdelijke afsluiting maakt deel uit van werkzaamheden aan de snelweg. Rijkswaterstaat vraagt weggebruikers om de aangegeven omleidingsroutes te volgen en alert te zijn op veranderde verkeerssituaties.
loading

Loading articles...

Loading