Programma Carnavalsoptochten gemeente Loon op Zand

Foto: Loonopzand.nieuws.nl

Zaterdagochtend 2 maart om 10:00 uur draagt burgemeester Hanne van Aart de sleutel van onze gemeente officieel over aan het Turfstekerskwartet. Dit gebeurt bij ‘Anton’s Feestpaleis’ (Bij Anton) aan het Anton Pieckplein in Kaatsheuvel. Onze gemeente is dan vijf dagen lang Turfstekerslaand.

Een afvaardiging van Theebuikenland (Loon op Zand) en Moerbieenland (De Moer) is ook aanwezig om hun in ontvangst te nemen. De burgemeester en wethouders zijn aanwezig bij de verschillende activiteiten in onze gemeente, zoals de optochten in de drie kernen. In verband met carnaval is de gemeente op maandag 4 maart gesloten.

Optochten en wegafsluitingen

In onze gemeente zijn een aantal prachtige optochten te bewonderen. Kom ze vooral bekijken! Tijdens de optochten zijn enkele straten tijdelijk afgesloten. Verkeersregelaars organiseren dan het verkeer.

De Moer

  • Carnavalsoptocht: 2 maart van 13:00 tot 15:00 uur. Afgesloten straten: Zijstraat, Middelstraat, Pastoor Kampstraat. Aanvang tocht ca. 13.30 uur.

Kaatsheuvel

  • Kinderoptocht: op 1 maart van 8:30 uur tot 12:00 uur. Afgesloten straten: Peperstraat, Gasthuisstraat, Julianastraat, Mgr. Völkerstraat, Hoofdstraat. Aanvang tocht: 09.00 uur op het Anton Pieckplein
  • Carnavalsoptocht: op 3 maart tussen 12:30 uur en 17:00 uur. Afgesloten straten: Sprangsestraat, Hoofdstraat, Mgr. Vökerstraat, Leo XIII straat, Gasthuisstraat, Anton Pieckplein, Berndijksestraat, Huygenstraat en Vondelstraat. Aanvang tocht 13.11 uur in de Sprangsestraat.

Loon op Zand

  • Kinderoptocht: op 1 maart van 8:30 uur tot 10:00 uur. Afgesloten straten: Weteringplein, Oranjeplein, Venloonstraat, Doelen, Van Rijckevorselstraat, Dr. van Kesselstraat, Kerkstraat, Oranjeplein, Ecliptica. Aanvang tocht ca. 08.30 uur bij de Wetering.
  • Carnavalsoptocht: 4 maart 2019 van 12:00 tot 16:00 uur. Afgesloten straten: Ecliptica, Oranjeplein, Kerkstraat, Hoge Steenweg, van Salm Salmstraat, van RIjckevorselstraat, Doelen, Venloonstraat. Aanvang tocht ca. 13.00 uur bij de Wetering.

Meer informatie?

Kijk voor meer informatie over de optochten en carnaval op www.turfstekerslaand.nl (Kaatsheuvel) en www.filoz-events.nl (Loon op Zand).

X

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden