Open dansavond Stichting dansclub de Kets op donderdagavond 2 juni

Foto: Dansclub de Kets

SPRANG-CAPELLE – Op donderdag 2 juni 2022 is de jaarlijkse open danslesavond van onze dansclub, stichting dansclub de Kets. Onze dansclub is er voor mensen met een verstandelijke beperking (geen rolstoeldansen). Op deze avond kan men zien hoe onze lesavonden zijn. Men kan kennismaken met ons, maar ook actief meedoen.

Als speciale actie bij interesse kun je 4x gratis mee komen dansen. Na deze 4x krijg je een certificaat dat je meegedanst hebt. We hopen dat je na die 4 weken het zo leuk vindt, dat je lid wordt van onze club.

Wij dansen in: Buurtcentrum Sprang-Driessen, Jeroen Boschstraat 1, Sprang-Capelle. De avond begint om 19.30 uur en duurt tot 21.30 uur. Heb je vragen dan kun je bellen naar: 0416-272791/06-48103812 of mail naar [email protected] www.dansclubdekets.nl. Wij dansen de quickstep, tango, Engelse Wals, rumba, jive, samba, chachacha en paso double.

Onze leden komen uit heel Midden-Brabant, van Tilburg tot Aalburg en van Drunen tot Raamdonksveer en uitzondering ook uit Made en Oss.

Op vrijdag 1 juli 2022 is het afdansen voor een professionele jury. Ook deze avond mag men een kijkje komen nemen.

Stg. Dansclub de Kets
Vrijwilligers en bestuur

X

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

Cookieinstellingen